20 results in search
39 photos
1 Pleasant Street Claremont NH 03743
$5,000,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 32,635
Days on Market: 56

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
3507 Claremont Road Charlestown NH 03603
$3,322,000
Beds: 0
Baths: 23
Sq Ft: 16,341
Days on Market: 185

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
524 Sunapee Street Newport NH 03773
$1,675,000
Beds: 0
Baths: 12
Sq Ft: 8,424
Days on Market: 73

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
31 High Street Sunapee NH 03782
$925,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 5,330
Days on Market: 25

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
37-45 Pleasant Street Claremont NH 03743
$895,000
-$50,000
Beds: 0
Baths: 4
Sq Ft: 7,815
Days on Market: 73

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
38 Railroad Street Charlestown NH 03603
$875,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 4,506
Days on Market: 230

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
36 Spring Street Newport NH 03773
$600,000
Beds: 7
Baths: 3
Sq Ft: 3,534
Days on Market: 130

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
264 Chestnut Street Claremont NH 03743
$549,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,100
Days on Market: 4

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
50 School Street Claremont NH 03473
$480,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 4,632
Days on Market: 102

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
30 Pine Street Newport NH 03773
$478,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,872
Days on Market: 84

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
52 Dell Street Charlestown NH 03603
$475,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,786
Days on Market: 8

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
200 Main Street Claremont NH 03743
$350,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 2,139
Days on Market: 27

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
29 River Street Charlestown NH 03603
$349,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,866
Days on Market: 26

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
38 Summer Street Newport NH 03773
$349,500
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 2,960
Days on Market: 0

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
38 Washington Street Claremont NH 03743-5550
$330,000
Beds: 0
Baths: 3
Sq Ft: 2,987
Days on Market: 175

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment