53 results in search
62 photos
21 W Badgers Island #21 Kittery ME 03904
$5,400,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 5,036
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
35 W Badgers Island #203 Kittery ME 03904
$4,250,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,753
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
35 W Badgers Island #301 Kittery ME 03904
$4,000,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,724
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
35 W Badgers Island #103 Kittery ME 03904
$3,850,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,753
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
35 W Badgers Island #302 Kittery ME 03904
$3,649,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,848
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
27 W Badgers Island #1 Kittery ME 03904
$3,500,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,554
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
27 Oak Terrace Kittery ME 03904
$2,350,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,374
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
25 Oak Terrace Kittery ME 03904
$1,995,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,757
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
4 Island Avenue #5 Kittery ME 03904
$1,595,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 2,174
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
10 Lewis Road Kittery ME 03904
$1,499,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 4,699
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
10 Lewis Road Kittery ME 03904
$1,499,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 4,699
Days on Market: 285

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
67 Whipple Road Kittery ME 03904
$1,400,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,800
Days on Market:
Open: 5/24/26 11 AM - 1 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
178 Haley Road #2 Kittery ME 03904
$1,350,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 6,138
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
178 Haley Road #2 Kittery ME 03904
$1,350,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 6,138
Days on Market: 9

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
100 Shepards Cove Road #H301 Kittery ME 03904
$1,295,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,958
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
19 Bridge Street #6 Kittery ME 03904
$1,199,000
-$100,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,517
Days on Market:
Open: 5/23/26 11 AM - 1 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
19 Bridge Street #6 Kittery ME 03904
$1,199,000
-$100,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,517
Days on Market: 36
Open: 5/23/26 11 AM - 1 PM

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
19 Bridge Street #3 Kittery ME 03904
$1,175,000
-$74,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,517
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
19 Bridge Street #1 Kittery ME 03904
$1,150,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,517
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
7 Cove Landing Kittery ME 03904
$1,049,000
-$101,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,552
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
8 Grover Avenue Kittery ME 03904
$1,039,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,752
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
8 Grover Lane Kittery ME 03904
$1,039,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,752
Days on Market: 55

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
30 Bridge Street Kittery ME 03904
$998,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,924
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
10 Blueberry Lane Kittery ME 03904
$899,000
-$40,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,906
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
17 Commercial Street Kittery ME 03904
$799,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,284
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
9 Roseberry Lane Kittery ME 03904
$769,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,694
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
9 Roseberry Lane Kittery ME 03904
$769,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,694
Days on Market: 19

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
5 Izzy Lane Kittery ME 03904
$764,995
-$4,005
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,075
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
5 Izzy Lane Kittery ME 03904
$764,995
-$4,005
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,075
Days on Market: 12

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
7 Robin Lane #2 Kittery ME 03904
$739,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,620
Days on Market:

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment