28 results in search
36 photos
25 Salt Island Rd Gloucester MA 01930
$4,750,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,300
Days on Market: 126

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
100 Eastern Point Blvd Gloucester MA 01930
$4,750,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,318
Days on Market: 52

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
226 Atlantic Street Gloucester MA 01930
$3,295,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 5,205
Days on Market: 232

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
220 Atlantic St Gloucester MA 01930
$3,295,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,754
Days on Market: 24

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
167 Atlantic St Gloucester MA 01930
$3,250,000
Beds: 4
Baths: 4.5
Sq Ft: 5,000
Days on Market: 93

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
10 Fremont St Gloucester MA 01930
$1,899,000
Beds: 4
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,200
Days on Market: 13

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
28 Eastern Point Rd Gloucester MA 01930
$1,850,000
Beds: 10
Baths: 10
Sq Ft: 5,050
Days on Market: 31

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
28 Eastern Point Road Gloucester MA 01930
$1,850,000
Beds: 10
Baths: 10
Sq Ft: 5,050
Days on Market: 18

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
12 Andrews Street Gloucester MA 01930
$1,650,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,578
Days on Market: 21
Open: 5/10/26 12 PM - 2 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
45 & 43 Englewood Rd Gloucester MA 01930
$1,375,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 5,082
Days on Market: 26

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
45 & 43 Englewood Rd Gloucester MA 01930
$1,375,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 5,082
Days on Market: 26

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
4 Ciaramitaro Ct Gloucester MA 01930
$1,245,000
Beds: 4
Baths: 2.5
Sq Ft: 3,264
Days on Market: 53

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
178 Atlantic Street Gloucester MA 01930
$1,225,000
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,404
Days on Market: 68

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
16 Highland Street Gloucester MA 01930
$1,095,000
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 2,560
Days on Market: 23

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
22 Woodbury St Gloucester MA 01930
$975,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,772
Days on Market: 39

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
32 Witham Street #B Gloucester MA 01930
$959,000
-$16,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,236
Days on Market: 63

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
136 Leonard Street Gloucester MA 01930
$935,000
-$60,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,216
Days on Market: 55

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
27 Addison St Gloucester MA 01930
$849,900
Beds: 6
Baths: 3.5
Sq Ft: 2,078
Days on Market: 13

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
4 Langsford St Gloucester MA 01930
$799,900
-$25,100
Beds: 2
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,321
Days on Market: 10
Open: 5/10/26 12 PM - 1:30 PM

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
6R Neptune Place #1 Gloucester MA 01930
$724,900
Beds: 3
Baths: 2.5
Sq Ft: 1,737
Days on Market: 8

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
7 Granite Street Gloucester MA 01930
$624,900
-$25,100
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,189
Days on Market: 24

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
27 Gee Avenue Gloucester MA 01930
$615,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,152
Days on Market: 11

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
3 Acacia St Gloucester MA 01930
$600,000
Beds: 3
Baths: 1.5
Sq Ft: 1,230
Days on Market: 11

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
4 Alpine Ct Gloucester MA 01930
$599,900
Beds: 5
Baths: 2
Sq Ft: 1,920
Days on Market: 11

Updated 10 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
6 Arthur St Gloucester MA 01930
$549,000
Beds: 3