17 results in search
39 photos
14-15-17-21-25- Westminster Street Rockingham VT 05154
$2,900,000
Beds: 0
Baths: 25
Sq Ft: 34,419
Days on Market: 24

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
72 Landmark Hill Drive Brattleboro VT 05301
$550,000
Beds: 8
Baths: 4
Sq Ft: 6,466
Days on Market: 69

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
33 Oak Street Brattleboro VT 05301
$535,000
-$15,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 4,116
Days on Market: 18

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
176 High Street Brattleboro VT 05301
$459,900
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 3,064
Days on Market: 109

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
458 Williams Street Brattleboro VT 05301
$395,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft: 3,240
Days on Market: 27

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
733 Rt 121 Westminster VT 05158
$389,000
Beds: 7
Baths: 5
Sq Ft: 3,460
Days on Market: 10

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
25 Cottage Street Brattleboro VT 05301
$380,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,264
Days on Market: 1045

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
10 Birge Street Brattleboro VT 05301
$370,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,002
Days on Market: 1317

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
573 South Main Street Brattleboro VT 05301
$350,000
Beds: 2
Baths: 4
Sq Ft: 3,312
Days on Market: 1305

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
16 Washington Street Brattleboro VT 05301
$325,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,209
Days on Market: 348

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
109 Central Street Brattleboro VT 05301
$300,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,808
Days on Market: 291

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
2072 North Main Street Londonderry VT 05148
$299,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,942
Days on Market: 122