25 results in search
53 photos
25 Morway Lane Belmont NH 03220
$1,495,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,248
Days on Market: 21

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
164 Gardners Grove Road Belmont NH 03220
$895,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,575
Days on Market: 41

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
Lot 228-027-001 Province Road #228-027-001 Belmont NH 03220
$850,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,001
Days on Market: 32

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
129 Sunset Drive Belmont NH 03220
$788,444
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,882
Days on Market: 31
Open: 5/17/26 10 AM - 12 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
680 Union Road Belmont NH 03220
$769,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,964
Days on Market: 86

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
3 5Th Street Belmont NH 03220
$699,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,240
Days on Market: 17

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
Lot 7 Bishop Road #Lot 7 Belmont NH 03220
$685,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,410
Days on Market: 73

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
Lot 5 Bishop Road #Lot 5 Belmont NH 03220
$685,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,410
Days on Market: 104

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
126 Aiden Circle Belmont NH 03220
$629,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,056
Days on Market: 155

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
Lot 2 Bishop Road #Lot 2 Belmont NH 03220
$599,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,377
Days on Market: 104

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
80 Wildlife Boulevard Belmont NH 03220
$595,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,871
Days on Market: 6

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
114 Mile Hill Road Belmont NH 03220
$554,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,208
Days on Market: 32

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
46 Linda Drive Belmont NH 03220
$550,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,627
Days on Market: 153

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
60 Church Street Belmont NH 03220
$515,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 29

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
189 Leavitt Road Belmont NH 03220
$494,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,118
Days on Market: 5

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
176 Dutile Road Belmont NH 03220
$439,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,718
Days on Market: 16

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
46 Depot Street Belmont NH 03220
$399,000
-$6,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,302
Days on Market: 52

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
21 Hoadley Road Belmont NH 03220
$360,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,037
Days on Market: 43

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
500 Darby Drive Belmont NH 03220
$329,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 37

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
76 Arlene Drive Belmont NH 03220
$319,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,037
Days on Market: 2

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
407 Darby Drive Belmont NH 03220
$299,900
-$19,100
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,658
Days on Market: 31

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
19 photos
36 Countryside Circle Belmont NH 03220
$229,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 912
Days on Market: 285

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
13 Courtesy Avenue Belmont NH 03220
$199,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,188
Days on Market: 164

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
11 Lilac Lane #11 Belmont NH 03220
$89,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,512
Days on Market: 12

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
22 Great Brook Drive Belmont NH 03220
$85,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 196

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment