49 results in search
27 photos
133 Salem St Boston MA 02113
$5,750,000
Beds: 6
Baths: 5.5
Sq Ft: 6,760
Days on Market: 196

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
15 Dwight Street Boston MA 02118
$3,600,000
Beds: 6
Baths: 5.5
Sq Ft: 4,162
Days on Market: 30

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
388 Athens St Boston MA 02127
$3,150,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 4,620
Days on Market: 363

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
17 photos
1857 Commonwealth Ave Boston MA 02135
$2,750,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 5,264
Days on Market: 10

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
39 Greycliff Road Boston MA 02135
$2,699,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,860
Days on Market: 21

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
14 Gordon St Boston MA 02130
$2,100,000
Beds: 6
Baths: 4.5
Sq Ft: 3,651
Days on Market: 0
Open: 5/14/26 12 PM - 1:30 PM,
5/16/26 12:30 PM - 2 PM,
5/17/26 2:30 PM - 4 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
16 photos
3 Holden Court Boston MA 02109
$1,850,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,550
Days on Market: 6

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
550 E 3rd St Boston MA 02127
$1,750,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,501
Days on Market: 47

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
14 Meehan St Boston MA 02130
$1,700,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 5,120
Days on Market: 2

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
84 Linden Boston MA 02134
$1,699,000
Beds: 6
Baths: 6
Sq Ft: 2,500
Days on Market: 99

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
18 photos
16 Atlantic St Boston MA 02127
$1,699,000
-$100,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,298
Days on Market: 37

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
23 Warwick St Boston MA 02120
$1,599,000
-$26,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 1,839
Days on Market: 43

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
49 Jamaica St Boston MA 02130
$1,595,000
-$55,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,004
Days on Market: 42
Open: 5/16/26 11:30 AM - 1 PM,
5/17/26 10 AM - 11:30 AM,
5/23/26 10:30 AM - 1:45 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
35-37 Presentation Rd Boston MA 02135
$1,550,000
Beds: 6
Baths: 2.5
Sq Ft: 2,527
Days on Market: 14

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
18 Peverell St Boston MA 02125
$1,525,000
-$50,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,462
Days on Market: 35

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
64 Trenton St Boston MA 02128
$1,475,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,937
Days on Market: 126

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
245 Cambridge St Boston MA 02134
$1,449,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,780
Days on Market: 20

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
62 Welles Ave Boston MA 02124
$1,369,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,800
Days on Market: 20

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
95 Landseer St Boston MA 02132
$1,365,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,159
Days on Market: 39

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
64 Bremen St Boston MA 02128
$1,350,000
-$40,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,907
Days on Market: 34

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
11 Wayne Street Boston MA 02121
$1,350,000
Beds: 6
Baths: 4.5
Sq Ft: 4,819
Days on Market: 20

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
64 Bremen Street Boston MA 02128
$1,350,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,707
Days on Market: 2

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
4 Kearsarge Ave Boston MA 02119
$1,325,000
-$74,000
Beds: 6
Baths: 3.5
Sq Ft: 3,168
Days on Market: 56

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
117 Park St Boston MA 02122
$1,325,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,991
Days on Market: 8

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
12-14 Richardson Street Boston MA 02135
$1,275,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,138
Days on Market: 0

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
36-38 Faneuil St Boston MA 02135
$1,250,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 2,184
Days on Market: 21

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
4 photos
36-38 Harvest St Boston MA 02125
$1,249,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,412
Days on Market: 2
Open: 5/13/26 1 PM - 3 PM,
5/16/26 1 PM - 3 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
85-87 Tower St. Boston MA 02130
$1,195,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,994
Days on Market: 7

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
498 Beech St Boston MA 02131
$1,190,000
-$5,000
Beds: 6
Baths: 2
Sq Ft: 1,968
Days on Market: 70

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
21-23 Westmore Road Boston MA 02126
$1,150,000
Beds: 6
Baths: 2
Sq Ft: 2,931
Days on Market: 3
Open: 5/16/26 11 AM - 1 PM,
5/17/26 11:30 AM - 1:30 PM

Updated 7 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment