18 results in search
7 photos
2 Ford St. Boston MA 02128
$3,490,000
Beds: 39
Baths: 27
Sq Ft: 20,825
Days on Market: 156

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
7 photos
970 Saratoga St. Boston MA 02128
$2,399,000
Beds: 26
Baths: 20
Sq Ft: 15,542
Days on Market: 156

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
804-806 Saratoga Boston MA 02128
$1,950,000
-$49,999
Beds: 7
Baths: 6
Sq Ft: 2,900
Days on Market: 15

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
167 Lexington St Boston MA 02128
$1,600,000
Beds: 7
Baths: 3
Sq Ft: 2,901
Days on Market: 56

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
64 Trenton St Boston MA 02128
$1,475,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,937
Days on Market: 126

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
9 photos
191 Everett Street Boston MA 02128
$1,449,000
Beds: 12
Baths: 7.5
Sq Ft: 2,799
Days on Market: 373

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
5 photos
443 Bennington & 430 Frankfort St Boston MA 02128
$1,399,900
Beds: 14
Baths: 10
Sq Ft: 6,600
Days on Market: 42

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
2 photos
235 & 0 Everett Street Boston MA 02128
$1,390,000
Beds: 0
Baths: 0
Sq Ft:
Days on Market: 93

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
64 Bremen St Boston MA 02128
$1,350,000
-$40,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,907
Days on Market: 34

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
64 Bremen Street Boston MA 02128
$1,350,000
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 3,707
Days on Market: 2

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
3 Walley Street Boston MA 02128
$1,100,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,556
Days on Market: 121

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
791 Saratoga Street Boston MA 02128
$999,999
Beds: 6
Baths: 3
Sq Ft: 2,384
Days on Market: 14

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
197 Lexington St Boston MA 02128
$994,990
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,307
Days on Market: 14

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
103-105 Homer Street Boston MA 02128
$965,000
Beds: 6
Baths: 2
Sq Ft: 2,184
Days on Market: 7

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
88 Trenton St Boston MA 02128
$949,000
Beds: 8
Baths: 2
Sq Ft: 2,342
Days on Market: 23

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
163 Coleridge St Boston MA 02128
$929,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 8

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
85 Faywood Avenue Boston MA 02128
$825,000
-$374,999
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,152
Days on Market: 14

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
136 Coleridge St Boston MA 02128
$799,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,696
Days on Market: 63

Updated 8 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment